A mai szent napon elküldtem a CVmet 94 címre. Ebből kb 40 válasz jött vissza, és ketten érdeklődtek irántam. Az egyik pizza sütőnek akar alkalmazni (mármint nem a sütőnek, hanem aki süti), a másik meg azt mondta, nincs hely a konyhán, de szívesen látna pincérként. Mindkettőnek mondtam, hogy igen, érdekelne a dolog, ha ők is benne vannak a szakmai tapasztalatlanságom ellenére (pizzát nem csináltam a gyakorlat alatt, de itthon elég sokat, ezt mondtam is nekik). Úgyhogy várom a részleteket, az ellátást, a fizut, meg legfőképpen azt, hogy csak a téli szezonra kellek, vagy esetleg egész évben nyitva vannak. Akkor kint tudok maradni júniusig.
Elég furcsa volt németül ezt így lelevelezni, főleg, hogy érettségi óta nem írtam levelet, az meg akárhogy is számolom 7 hónapja volt. Durva. De nagy nehezen megoldottam ezt is, hurrá. Igaz kicsit stresszes volt.
Mindegy, lényeg, hogy úton van a válasz, és remélhetőleg holnap vagy legkésőbb a hétvégére meg is tudunk egyezni valamelyikkel. A pincéres azt mondta, akár rögtön is mehetek. Sounds good.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése