2011. december 21., szerda

Újra keresünk

 És mellesleg kaptam vagy 20 ajánlatot, meg vagy 15en fel is hívtak. Péntek. Fix. Be vannak szarva hogy nem lesz 24-én este emberük. Úgyhogy e-mailezek kb 4 óta, de most kicsi szünetet tartok.

Pedig ez nem az én stílusom, de ez a szám még így is jó. Naege jeil jal naga! <3

Ja meg telefonáltam is. Kicsit szétszórt vagyok és agyilag zokni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése