És mellesleg kaptam vagy 20 ajánlatot, meg vagy 15en fel is hívtak. Péntek. Fix. Be vannak szarva hogy nem lesz 24-én este emberük. Úgyhogy e-mailezek kb 4 óta, de most kicsi szünetet tartok.
Pedig ez nem az én stílusom, de ez a szám még így is jó. Naege jeil jal naga! <3
Ja meg telefonáltam is. Kicsit szétszórt vagyok és agyilag zokni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése