2011. december 10., szombat

Megvan a hely

  Előző bejegyzésemben már említett második hotelból visszaszólt 'Tim', akivel leveleztem. Még másnap, csak nem volt erőm bejegyezni, lefoglalt a szervezkedés, és az utolsó dolog beszerzése, meg utolsó találkozók lebonyolítása. Jövő csütörtökön, azaz 15-én indulok kifelé Galtürbe, a második helyre. Mint kiderült a szállás 50 m a hoteltól vagy től, a munkaidő bontásban 5.30-11 és 17-21.30. 2x30 perc szünet van, gondolom akkor van dolgozó etetés. A medencében meg nem vagyok biztos, de mindenféle gőzfürdők meg szauna van, amit ugye nem használok, mert utálom a párát és a meleget is :D

  Ha meg már kint vagyok egy ideje, akkor tudok biztosat mondani arról, hogy mikor jövök vissza. Reményeim szerint fél évet tudok maradni, és március-április környékén hazajönnék 2 hétre meglátogatni mindenkit. Csak nekem legyetek egy helyen és elérhetőek, mert 2 hét nagyon kevés ám.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése