Előző bejegyzésemben már említett második hotelból visszaszólt 'Tim', akivel leveleztem. Még másnap, csak nem volt erőm bejegyezni, lefoglalt a szervezkedés, és az utolsó dolog beszerzése, meg utolsó találkozók lebonyolítása. Jövő csütörtökön, azaz 15-én indulok kifelé Galtürbe, a második helyre. Mint kiderült a szállás 50 m a hoteltól vagy től, a munkaidő bontásban 5.30-11 és 17-21.30. 2x30 perc szünet van, gondolom akkor van dolgozó etetés. A medencében meg nem vagyok biztos, de mindenféle gőzfürdők meg szauna van, amit ugye nem használok, mert utálom a párát és a meleget is :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése