2011. december 7., szerda

A mai termés

  Válaszolt az egyik tegnap esti levél. Nem, nem a levél, hanem a személy, de na. Még mindig mehetek, konyhai és szobarendbetartós kisegítőnek. A pénz az annyi, amennyi, egy százas a szállás. A szobát pedig egy magyar lánnyal (igazából azt írta, hogy személlyel. Lehet, hogy pasi? ;D) kell megosztanom. Azért az elég jó :D És ha jól emlékszem, ők a wellness hotel, ami külön jó, mert akkor 90%, hogy van medence, és használhatom is. YAY! Vagy konditerem. Nem lenne rossz ^^ Ja, amúgy a szállás 100 méterre van a Hoteltól. Örülök a fejemnek, nagyon. Most várok még 2 helyről választ, aztán válogatok. De szerintem elmegyek ide, hacsak a többi nem fizet ugyanennyit. Wellness hotel xD Vagy sport hotel. Nemtom, lesz kondi, az a lényeg :'D

 Na ma jött egy másik levelem is, aki először azt akarta, hogy menjek ki interjúra, de mondtam neki, hogy nem megy, azonnal kezdeni akarok. Most válaszolt, hogy még beszélnie kell akkor a főnökkel, de esélyes, hogy rendben van. 1250-1300 Eurót ajánlottak, 6 napos munkanap, reggelit kell csinálnom, azaz iszonyat korán kelek, de nem érdekel, mert egész évben nyitva vannak, ergo maradhatok június elejéig. Szállás és kaja ha jól értettem ingyenes. És elvileg nekik is van medencéjük xD Komolyan, amilyen letört voltam 2 napja, most szivárványt hányok és minden kawaii pinkü. Szóval 2 nap múlva válaszol a főnök, addig összeizgulom magam. Egyik hely jobb, mint a másik :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése