2011. november 13., vasárnap

Próba 1.

Csak egy gyors firkantás, hogy megnézzem milyen színű dolgok teremnek itt. Már megértem Nyuszkó blogdizis óráit, elég húzós :D

És még utólag is tudok beszúrni dolgokat. Ami az én agyamhoz igencsak szükséges, mint jól tudjuk ^^ Csak aztán nehogy mindenféle más csacsogást is megejtsek itt magamban, mert arra is képes vagyok. Szóval visszafogom magam addig, amíg el nem indulok (ami még odébb van, de legalább a gyakorlatokat letudtam sikeresen). Komolyan, már úgy várom, hogy a társadalom hasznos tagja lehessek, és dolgozzak, meg kereső fázisban legyek. Igaz, hogy rohadtul fogok mindenkit hiányolni, de... Nem maradhatok itt.. Én nem engedhetem meg a luxust magamnak, hogy üljek itthon és anyáék úgymond fölösbe etessenek, mert aki nem dolgozik, ne is egyék. (És nem is tanulok..) Oké, ez a "dolguk", de legyen már valami haszna az életemnek. :D

2 megjegyzés: