Másrészt meg, na, lenyugodtam. Szóval elég hardcore volt az első 3 napom, tiszta gyomorgörccsel jöttem be, meg nem is nagyon ettem, de már minden fasza xD De hát basszus azér azzal a sok tapasztalattal pincérkedni ami nekem volt..na egen..de 3 nap alatt belejöttem :'D Csak még szokom a kilométereket :D A reggeliztetés nem komoly, ott csak kávét meg kakaót szolgálunk fel, és büféreggeli van. Este meg 4 v 5 fogás van, leves meg saláta meg minden. Az elég kemény, rohadt sokat rohangálunk, és majd lerohad a lábam *w* De am elég jó. Mondjuk azt nem szeretem, hogy a 3 db tortellinit 10 percig eszik -.- Könyörgöm, mennék aludni xD A főfogást ilyen gépen rendeljük, illetve én nem, hanem a fizetős pincérek. Mondjuk tegnap én is kaptam ilyen kis stick-et, amivel a gép megy, de csak azért, hogy haladjunk. De tök komoly volt :D tiszta büszke vagyok magamra, lol. És a desszertek, hmm, jóisten. Egynéhány olyan guszta, egész este arra csorgatom a nyálamat. És az a legjobb benne, hogy a maradékot meg megkapjuk másnap ebédre, vagy este is végülis lehet enni, ha elől marad. De azért..néha szebb, mint finom. De azért most a tegnapi az nagyon jó volt, ilyen vanília pudingos zselé, naranccsal, meg ribizlivel. Meeg volt ma rétes. Mondjuk jó kicsi darabok, de xD Azért finya volt. Ma ebédre pörkölt volt, de köze nincs a miénkhez. Kicsit mindent olyan vadhús izűre főznek meg. Ja meg össz 3 db fűszert használnak, kakukkfű, só, bors. Néha citrom. De mindenben kakukkfű van. Utálom már :D De még a krumplipürébe is belenyomják... egal..
A másik "fontos" téma, meg a csávókám xD Na jó, sikerült megint olyat kinézni aki..több mint valószínű, hogy tisztában van adottságaival..de akkor is, hogy lehet így mosolyogni. Tisztára mint..mint..mint valami animében *o* xD Najó, azért nem, mert nincsenek hanghatások, meg kyun (csak egy kicsit :D), de nagyon jól néz ki. Ruben a neve, portugál. És szöges ellentéte az átlagos ízlésemnek. Mondjuk azért xDD Én meg az átlagos ízlésem. Hasonlítsuk már össze a "bejön" csávóimat :'D De azért ilyen még tényleg nem volt. Barna szem, haj, kreol bőr olyan..igazi latino ~ Csak hál istennek nincs agyon gyúrva. Mondjuk nemtom, hogy egyáltalán ki van e gyúrva, de...nem is érdekel xD Tökjó, na. Képet nem ígérek róla, mert elég lehetetlen lenne csinálni, de..szóval leírhatatlan, meg ahogy mosolyog *///* Btw van itt más dögös egyén is, valami..Boromir vagy micsoda a neve, nem tudom megjegyezni xD De valami b betűs. Őőőő...nem emlékszem xD De asszem orosz vagy valami hasonló. Ja amúgy meg a főnökök is nagyon kedvesek. A főpincér, meg az alatta lévő pasi meg a felesége is. Tegnap a csajszi mutatott ezt azt. ^^ Úgyhogy egyre jobb itt. Jaj meg..van az egyik magyar csávó, és az a srác tetszik az egyik itteni csajnak. asszem Julia vagy micsoda. De ilyen..gyp-s, de papíron is egyébként. És most a csaj féltékeny rám, meg mindig úgy figyel, de közben mosolyog és fú de idegesítő xD Meg beszélgetni próbálkozik, de nem értem amit mond...de van még egy ilyen csávó, akit nem értek. Mario. Basszus, olyan iszonyat büdös, mondjuk már lehet, hogy írtam róla, de valami gyilkos. Kajakra mondom tegnapelőtt 3 perc alatt a testszaga lengett az egész étteremben. Vagy a kölnije. Ha van testszagú kölni. És úgy viselkedik, meg ugráltat, mintha ő lenne a főnök, pedig ő is a papíron gyp-sek közé tartozik ám. ^.^" De mi a neve a helyes asszem orosz pasinak? Mindjárt megnézem a kiírást xD Pedig amúgy tökre tetszik a neve, még sose hallottam, de rohadt jó. Na, majd hazafelé megnézem, és megpróbálom megjegyezni. ez a bejegyzés leghamarabb úgyis 1én lesz kitéve, mert pont lejárt a netjegyem, mikor fel akartam tölteni, és ezért írok most ennyit. De lehet, hogy lassan hazamászok, mert le kéne feküdni egy fél órára, meg hajat akarok mosni. Ja és a herpeszem még mindig nem nagyon akar elmúlni, pedig már egy hete vacakolok vele. Még rohadt drága krémet is vettem a gyógyszertárban, mégse ótvar fejjel mászkáljak a vendégek között. Na, mindegy. szerintem most, hogy le is nyugodtam, meg kenem is, már nem sok napig fog tartani, am is már egész jó ahhoz képest, ahogy kinézett. Mondjuk ma elmosolyodtam és kivérzett. xD És még piszkáltok, mert gyilkos fejem van X'DD De hát ha mosolygok, nekem fáj :D Na, mindegy. Lassan gyógyulgat. most meg megyek, ledőlök, vagy nézek egy kis laptopot.
Jók legyetek, puszimuszi meg csókszi, és boldog újévet, bár már elmúlt, mire ezt felrakom. De azért mégis. Szeretés van, sziasztok <3
UI: Eszembe jutott a csávó neve xD Dalibor. Tökre tetszik, nagyon fasza kis név. De D betűs volt :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése